• info@mkpolepy.sk
 • Po – Pi: 8:00 – 17:00
 • Všetky články

  Grafický návrh polepu auta

  GRAFICKÝ NÁVRH POLEPU AUTA

  Grafický návrh polepu auta by sa mal dostať do rúk experta, ktorý má s takýmito návrhmi skúsenosti. Vie, na čo si musí dávať pozor a aký grafický koncept zvoliť pre daný polep. Zároveň sa vyvaruje chýb, ktoré by pri realizácii či samotnom užívaní spôsobovali komplikácie. Správne zrealizovaný grafický návrh je preto základným predpokladom dlhodobej spokojnosti s vyhotoveným polepom a s jeho životnosťou.

  Zobraziť
  Polep auta

  REKLAMNÝ POLEP AUTA

  Vaše auto je tá najlacnejšia, najmobilnejšia a najefektívnejšia reklamná plocha. Kdekoľvek sa s ním totiž objavíte, reprezentujete vašu spoločnosť a oslovujete nespočetne veľa nových zákazníkov. Polep auta patrí všeobecne k najlepším investíciám do marketingu. Prečo si dať vyhotoviť profesionálny reklamný polep auta práve v našej agentúre mkpolepy? Dočítate sa v našom článku.

  Zobraziť
  Odstránenie polepu z auta

  ODSTRÁNENIE POLEPU Z AUTA

  Aj tomu najkvalitnejšiemu polepu však raz zazvoní zvonec a musí ísť jednoducho z automobilu preč. Odstránenie reklamného alebo celopolepu preto nie je vôbec zriedkavá vec. Počas prevádzky totiž dochádza k prirodzenému mechanickému poškodeniu fólie, alebo je grafika už stará a potrebujú refreshe. Hneď na začiatku však upozorňujeme, že nejde o jednoduchú záležitosť, preto by ste polep určite nemali strhávať svojpomocne.

  Zobraziť