info@mkpolepy.sk
Po – Pi: 8:00 – 17:00

REKLAMNÉ PLACHTY

REKLAMNÉ PLACHTY

Reklamné plachty patria medzi najobľúbenejšie a najrozsiahlejšie reklamné prezentácie. Ich výroba je veľmi rýchla, v prepočte na m² veľmi ekonomická. Bezproblémová je i samotná montáž – práve vďaka kovovým krúžkom po obvode. Využívajú sa hlavne ako reklamné pútače, ale osvedčili sa aj na prezentáciu sezónnych akcií, označenie stavieb, nehnuteľností a taktiež aj ako reklamné plachty na koncerty či catering. Všetky naše plachty sú potlačené kvalitnou UV tlačou s dlhodobou životnosťou. Reklamné plachty odporúčame skôr na veľkoplošnú reklamu. Pri menších a stredných rozmeroch sú lepšie reklamné tabule.

  • Reklamná plachta ŠTANDARD
  • Reklamná plachta MESH (dierkovaná)
  • Reklamná plachta REFLEXNÁ
  • Papierový billboard/banner

Doplnkové služby

  • gumolano
  • krúžkovanie po obvode
  • spevnené okraje

1. GRAFICKÝ NÁVRH

Každá reklamná plachta začína grafickým návrhom. Ak nemáte vlastnú grafiku, radi ju pre vás vytvoríme. Naši grafici vám pripravia profesionálny grafický návrh plachty šitý presne na mieru. Cena grafického návrhu plachty je spravidla 20 € až 60 €. Táto cena je však dodatočne zohľadnená v celkovej cene reklamnej plachty.

2. CENA REKLAMNEJ PLACHTY

Cena reklamnej plachty je stanovená na základe rozmerov v m². Pre presné nacenenie je preto potrebné nám zaslať presné rozmery a počet kusov. Vieme vám zabezpečiť výrobu reklamných plachiet takmer v akýchkoľvek rozmeroch presne na mieru podľa vašich požiadaviek. Finálnu cenu ovplyvňuje i záujem o montáž.

3. AKÉ MATERIÁLY POUŽÍVAME?

Zvolený typ materiálu záleží od prevedenia reklamnej plachty (štandard, mesh, reflex), ale štandardne tlačíme plachty s hrúbkou materiálu 450g/ m² a vnútornou textíliou 1000 × 1000 vlákien. Tieto plachty sú z dôvodu svojej mimoriadnej pevnosti ideálne pre exteriérové použitie a vydržia naozaj dlho.

4. MONTÁŽ REKLAMNÝCH PLACHIET

Okrem výroby reklamných plachiet vám vieme zabezpečiť aj ich montáž. Ak už máte reklamné plachty vyrobené a nemá vám ich kto osadiť, tak nám len zavolajte a my prídeme. Montáže realizujeme hlavne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. V prípade potreby realizujeme aj výrobu konštrukcií pre reklamné plachty.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Ak si neviete rady pri výbere správnej reklamnej plachty alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu.