info@mkpolepy.sk
Po – Pi: 8:00 – 17:00

POLEPY ÁUT

REKLAMNÉ POLEPY ÁUT

Reklamný polep auta je veľmi účinný a efektívny reklamný priestor na propagáciu vašej spoločnosti. Výhodou oproti statickým reklamám je to, že auto je neustále v pohybe. Tak dokážete zviditeľniť vašu spoločnosť na viacerých miestach a zároveň osloviť veľký počet potenciálnych zákazníkov. Z tohto dôvodu je polep firemného auta vynikajúcou investíciou. Nehovoriac o tom, že si reklamný polep môžete zahrnúť do účtovníctva ako odpočítateľnú položku.

  • Polep osobných áut
  • Polep úžitkových a nákladných áut
  • Polep pracovných strojov
  • Polep lodí a motorových člnov

1. GRAFICKÝ NÁVRH

Každý reklamný polep auta začína grafickým návrhom samotného polepu. Ak nemáte vlastnú grafiku, radi ju pre vás vytvoríme. Naši grafici vám pripravia profesionálny grafický návrh šitý presne na mieru. Cena grafického návrhu auta je spravidla 30 € až 40 €. Táto cena je však dodatočne zohľadnená v celkovej cene polepu.

2. CENA REKLAMNÉHO POLEPU AUTA

Cena polepu auta je stanovená vždy na základe grafického návrhu, nakoľko až po dodaní alebo odsúhlasení finálnej grafiky vieme určiť, koľko materiálu je potrebné použiť na daný polep a aká je obtiažnosť samotného polepu. Cenu ovplyvňuje aj zvolený typ fólie – polymerická alebo liata fólia.

3. FÓLIE A ŽIVOTNOSŤ POLEPU

Na polep áut používame výhradne fólie určené na polep áut od renomovaných a dlhoročne overených dodávateľov ako Oracal, Avery a 3M. Životnosť polepu závisí od typu použitej fólie, ale aj od podmienok prevádzky vozidla. Ak sa zákazník nerozhodne inak, používame polymerickú fóliu so životnosťou min. 5 až 7 rokov.

4. AKO DLHO TRVÁ REALIZÁCIA POLEPU?

Samotná realizácia polepu auta trvá bežne 1 pracovný deň. Vo výnimočných prípadoch, ak ide o komplikovanejší alebo rozsiahlejší polep, tak 2 pracovné dni. Jednoduché polepy ako umiestnenie loga, telefónneho čísla alebo nejakého textu sa realizuje v priebehu niekoľkých hodín.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Ak si neviete rady pri výbere správneho polepu alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu.