info@mkpolepy.sk
Po – Pi: 8:00 – 17:00

REKLAMNÉ TABULE

REKLAMNÉ A INFORMAČNÉ TABULE

Reklamné tabule predstavujú veľmi jednoduchý a hlavne rýchly spôsob, ako označiť vašu spoločnosť v konkrétnej lokalite. Ich využitie je prakticky neobmedzené a je možné ich umiestniť ako v exteriéri, tak aj v interiéri. Slúžia hlavne ako reklamné pútače, informačné tabule, ale používajú sa aj ako tabule pre rôzne inštitúcie a úrady. Majú však aj svoje obmedzenie a preto ich odporúčame skôr na stredné alebo menšie reklamy. Pri väčších rozmeroch je vhodnejšie vybrať reklamný banner (plachta), ktorý je v prepočte na m² podstatne lacnejší.

  • Reklamné a informačné tabule
  • Tabule pre inštitúcie a úrady
  • Smerové a reflexné tabule
  • Výroba konštrukcií pre reklamné tabule
  • Osadenie konštrukcií aj s betonážou
  • Montáž reklamných tabúľ nevyrobené našou spoločnosťou

1. GRAFICKÝ NÁVRH

Každá reklamná tabuľa začína grafickým návrhom. Ak nemáte vlastnú grafiku, radi ju pre vás vytvoríme. Naši grafici vám pripravia profesionálny grafický návrh tabule šitý na mieru. Cena grafického návrhu sa pohybuje spravidla od 30 € do 50 €. Táto cena je však dodatočne zohľadnená v celkovej cene tabule.

2. CENA REKLAMNEJ TABULE

Cena reklamnej tabule je spravidla stanovená na základe rozmerov v m². Pre nacenenie je preto potrebné nám zaslať presné rozmery a počet kusov. Vieme zabezpečiť výrobu reklamných tabúľ takmer v akýchkoľvek rozmeroch na mieru podľa vašich požiadaviek. Finálnu cenu ešte ovplyvňuje aj to, či máte záujem aj o montáž.

3. AKÉ MATERIÁLY POUŽÍVAME?

Na reklamné tabule používame väčšinou dva druhy materiálov. KomaTex je tvrdená PVC doska, ktorá je vhodná skôr do interiéru, nakoľko sa vplyvom slnečného žiarenia rozťahuje a vlní. DeBond je taktiež PVC doska,  je však z oboch strán zosilnená tenkým hliníkovým plátom a preto je ideálna na exteriérovú reklamu.

4. MONTÁŽ REKLAMNÝCH TABÚĽ

Okrem výroby reklamných tabúľ vám vieme zabezpečiť aj ich montáž.  Ak už máte reklamné tabule vyrobené a nemá vám ich kto osadiť, tak nám len zavolajte a my prídeme. Montáže realizujeme hlavne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. V prípade potreby realizujeme aj výrobu samotných konštrukcií pre reklamné tabule.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Ak si neviete rady pri výbere správnej reklamnej tabule alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu.