info@mkpolepy.sk
Po – Pi: 8:00 – 17:00

PRINTOVÁ REKLAMA

TLAČ, PRINTOVÁ REKLAMA A ĎALŠIE TLAČOVINY

Online prezentácia je v súčasnosti nedeliteľnou súčasťou komplexnej marketingovej stratégie, ale tlačená reklama si stále zachováva svoje stabilné miesto v každom profesionálne vedenom biznise. Zákazníci si totiž vždy radi prelistujú váš najnovší katalóg s produktami, obchodní partneri ocenia graficky príťažlivú vizitku pri osobnom stretnutí a reklamné letáky vám vždy dobre poslúžia, keď potrebujete spropagovať nejaký event alebo im predstaviť bližšie vašu firmu.

Vizitky

VIZITKY

Profesionálne spracovaná a kvalitne vytlačená vizitka je základ, ak chcete zanechať dobrý dojem či už na obchodnom jednaní, alebo osobnom stretnutí. Môžete vyberať jednostranné, obojstranné, laminované alebo s 3D parciálnym lakom.

Letáky

LETÁKY

Reklamný leták je účinná forma prezentácie, ak chcete svojim zákazníkom predstaviť dôležité novinky alebo ich pozvať na nejakú udalosť. Tlačíme všetky štandardné formáty A3, A4, A5, A6, DL, ale v prípade potreby aj väčšie rozmery.

Plagáty

PLAGÁTY

Overená klasika – reklamný plagát, ktorý nikdy nestarne. Tlačíme plagáty vo formátoch B1, A0, A1, A2, A3 alebo A4. Sú vhodné na propagáciu festivalov, koncertov, ale výborne poslúžia aj ako interiérové dekorácie.

Katalógy

KATALÓGY

Ak vaša spoločnosť ponúka väčšie množstvo produktov, alebo produkty, ktoré vyžadujú podrobnejšiu prezentáciu, tlačené reklamné či produktové katalógy sú tou najlepšou formou propagácie. Postaráme sa nielen o grafickú podobu, ale aj špičkovú tlač.

Trifold

TRIFOLD

Potrebujete leták neštandardných rozmerov? Reklamný leták tzv. trifold (leták formátu A4 ohnutý na tri časti), ktorý sa využíva najmä na jedálne menu, nápojový lístok a podobne, u nás graficky pripravíme, vytlačíme, ohneme a doručíme.

Samolepky

SAMOLEPKY A FÓLIE

Produktové štítky, etikety na vína,  reklamné samolepky, alebo samolepky s logom – budete ich pri svojom podnikaní potrebovať na každom kroku. Spoľahlivo, rýchlo a profesionálne vám ich vytlačíme aj s dodatočným orezom akéhokoľvek formátu.

Reklamný billboard

REKLAMNÉ PLACHTY

Niekedy to potrebujete povedať vo veľkom. My vám v tom pomôžeme – vyrobíme vám veľkoformátové bannery, billboardy či reklamné plachty vo všetkých možných formátoch. Využijete ich ako v exteriéri, tak aj v interiéri.

Roll-Up

ROLL-UP

Čaká vás výstava, športové podujatie alebo event, na ktorom chcete prezentovať svoj brand? Najefektívnejším riešením je reklamný roll-up banner, ktorý je vizuálne atraktívny, neprehliadnuteľný a jeho inštalácia je maximálne jednoduchá.

Reklamné predmety

REKLAMNÉ PREDMETY

Povedzte to po svojom a dajte svojim nápadom zelenú. Poháre, perá, USB kľúče a ďalšie reklamné predmety s vlastným logom vám zaručia, že budete stále na očiach. Neváhajte nás osloviť aj s netradičnou požiadavkou.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Ak si neviete rady pri výbere správnej tlače alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu.