• info@mkpolepy.sk
 • Po – Pi: 8:00 – 17:00
 • PRINTOVÁ REKLAMA

  TLAČ, PRINTOVÁ REKLAMA A ĎALŠIE TLAČOVINY

  Online prezentácia je v súčasnosti nedeliteľnou súčasťou komplexnej marketingovej stratégie, ale tlačená reklama si stále zachováva svoje stabilné miesto v každom profesionálne vedenom biznise. Zákazníci si totiž vždy radi prelistujú váš najnovší katalóg s produktami, obchodní partneri ocenia graficky príťažlivú vizitku pri osobnom stretnutí a reklamné letáky vám vždy dobre poslúžia, keď potrebujete spropagovať nejaký event alebo im predstaviť bližšie vašu firmu.

  Vizitky

  VIZITKY

  Profesionálne spracovaná a kvalitne vytlačená vizitka je základ, ak chcete zanechať dobrý dojem či už na obchodnom jednaní, alebo osobnom stretnutí. Môžete vyberať jednostranné, obojstranné, laminované alebo s 3D parciálnym lakom.

  Letáky

  LETÁKY

  Reklamný leták je účinná forma prezentácie, ak chcete svojim zákazníkom predstaviť dôležité novinky alebo ich pozvať na nejakú udalosť. Tlačíme všetky štandardné formáty A3, A4, A5, A6, DL, ale v prípade potreby aj väčšie rozmery.

  Plagáty

  PLAGÁTY

  Overená klasika – reklamný plagát, ktorý nikdy nestarne. Tlačíme plagáty vo formátoch B1, A0, A1, A2, A3 alebo A4. Sú vhodné na propagáciu festivalov, koncertov, ale výborne poslúžia aj ako interiérové dekorácie.

  Katalógy

  KATALÓGY

  Ak vaša spoločnosť ponúka väčšie množstvo produktov, alebo produkty, ktoré vyžadujú podrobnejšiu prezentáciu, tlačené reklamné či produktové katalógy sú tou najlepšou formou propagácie. Postaráme sa nielen o grafickú podobu, ale aj špičkovú tlač.

  Trifold

  TRIFOLD

  Potrebujete leták neštandardných rozmerov? Reklamný leták tzv. trifold (leták formátu A4 ohnutý na tri časti), ktorý sa využíva najmä na jedálne menu, nápojový lístok a podobne, u nás graficky pripravíme, vytlačíme, ohneme a doručíme.

  Samolepky

  SAMOLEPKY A FÓLIE

  Produktové štítky, etikety na vína,  reklamné samolepky, alebo samolepky s logom – budete ich pri svojom podnikaní potrebovať na každom kroku. Spoľahlivo, rýchlo a profesionálne vám ich vytlačíme aj s dodatočným orezom akéhokoľvek formátu.

  Reklamný billboard

  REKLAMNÉ PLACHTY

  Niekedy to potrebujete povedať vo veľkom. My vám v tom pomôžeme – vyrobíme vám veľkoformátové bannery, billboardy či reklamné plachty vo všetkých možných formátoch. Využijete ich ako v exteriéri, tak aj v interiéri.

  Roll-Up

  ROLL-UP

  Čaká vás výstava, športové podujatie alebo event, na ktorom chcete prezentovať svoj brand? Najefektívnejším riešením je reklamný roll-up banner, ktorý je vizuálne atraktívny, neprehliadnuteľný a jeho inštalácia je maximálne jednoduchá.

  Reklamné predmety

  REKLAMNÉ PREDMETY

  Povedzte to po svojom a dajte svojim nápadom zelenú. Poháre, perá, USB kľúče a ďalšie reklamné predmety s vlastným logom vám zaručia, že budete stále na očiach. Neváhajte nás osloviť aj s netradičnou požiadavkou.

  ODBORNÉ PORADENSTVO

  Ak si neviete rady pri výbere správnej tlače alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu.