info@mkpolepy.sk
Po – Pi: 8:00 – 17:00

3D NÁPISY A LOGÁ

3D LOGÁ A NÁPISY

Pri vstupe do vašej prevádzky, kancelárií či firmy by návštevníci hneď mali vidieť, kam idú. Preto je kvalitné 3D logo základom každej profesionálnej spoločnosti. Obvykle sa umiestňuje na stenu, ale sme otvorení akýmkoľvek kreatívnym riešeniam.
Nudia vás „obyčajné“ logá? Skúsme spolu tie svetelné! Okrem podsvietenia dokážeme vytvoriť aj špeciálne „light boxy“. Nezáleží na veľkosti, prevedení či umiestnení. Je len na vašej fantázii, požiadavkách a priestore, čo dokážeme spolu vymyslieť a zrealizovať.

  • 3D nápisy a logá z polystyrénu
  • 3D nápisy a logá z komatexu
  • Svetelné boxy
  • Svetelné písmená
  • Podsvietené logá a nápisy
  • Nasvietené logá a nápisy

1. 3D LOGO Z POLYSTYRÉNU

Ide o extrudovaný polystyrén tzv. styrodur, ktorý je vhodný na výrobu 3D reklamy v stredných rozmeroch. Používa sa väčšinou v exteriéri, ale ojedinele aj v interiéri. Výhodou tohto materiálu je, že dokážeme vyrobiť 3D nápisy vo väčších hrúbkach. Neodporúčame ho však osádzať do výšky rúk, nakoľko je náchylnejší k oderom.

2. 3D LOGO Z KOMATEXU

Pevný plastový materiál, ktorý je nehorľavý, odolný voči poveternostným vplyvom, chemikáliám a korózii. Je ideálny pre interiérovú, ale aj exteriérovú reklamu. Používa sa na výrobu reklamy v hrúbke do 2 cm. Je podstatne odolnejší voči mechanickému poškodeniu ako styrodur.

3. 3D SVETELNÉ LOGÁ A NÁPISY

Svetelné logá a nápisy vyrábame v rôznych prevedeniach – svetelné, podsvietené alebo nasvietené. Svietivosť zabezpečujú kvalitné LED diódy, ktorých zapínanie a vypínanie je možné zautomatizovať tzv. súmrakovým spínačom. Počas dňa vám reklama nesvieti, no len čo sa zotmie, automaticky sa zapne.

Svetelné logo – ide o tzv. kazetové písmená, pri ktorých svietivosť samotného loga zabezpečujú kvalitné LED diódy. Toto prevedenie sa používa najčastejšie v exteriéri na označenie firiem na fasádach budov.

Podsvietené logo – pri tomto prevedení svetelný lúč vychádza spoza samotného loga. Tu je svietivosť zabezpečená taktiež LED diódami, avšak v tomto prípade je svetelný lúč nasmerovaný smerom dozadu. Sú vhodné skôr do interiéru.

Nasvietené logo – klasické 3D logo alebo nápis vyhotovený z tzv. kazetových písmen, ktoré sú nasvietené reflektorom z prednej strany. V prípade potreby vám vieme zabezpečiť aj výrobu konštrukcie pre reflektory.

4. CENA 3D LOGA

Cena výroby 3D loga alebo nápisu je stanovená na základe rozmerov a typu prevedenia. Aby sme vám mohli poslať presnú cenu, je nutné zaslať logo v krivkách, presné rozmery loga a spôsob prevedenia. Ak nemáte logo v krivkách, nevadí. Zašlite nám ho a naši grafici vám ho následne upravia do požadovaného formátu.

5. MONTÁŽ 3D LOGA

Okrem výroby 3D svetelnej a nesvetelnej reklamy vám vieme zabezpečiť aj ich samotné osadenie/montáž. Montáže realizujeme hlavne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. V prípade potreby realizujeme aj výrobu konštrukcií pre 3D reklamu.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Ak si neviete rady pri výbere správneho 3D loga alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu.