info@mkpolepy.sk
Po – Pi: 8:00 – 17:00

POLEPY VÝKLADOV

POLEP VÝKLADOV A OKIEN

Polep výkladov a okien je rovnako ako polep auta veľmi efektívny reklamný priestor na propagáciu vašej spoločnosti. Nehovoriac o tom, že daným polepom potrebujete dať o sebe vedieť v konkrétnej lokalite, kde sa nachádza vaša predajňa alebo spoločnosť. Ide o reklamnú plochu, za ktorú neplatíte mesačné nájomné a preto je vhodné maximálne využiť jej potenciál. Polepy výkladov a okien realizujeme aj pre kancelárske a komerčné budovy.

  • Polep plotrovanou/rezanou fóliou
  • Polep tlačenou grafikou
  • Polep perforovanou/dierkovanou One Way Vision fóliou
  • Polep pieskovou/mliečnou fóliou

1. GRAFICKÝ NÁVRH

Každý polep výkladu a okien začína grafickým návrhom. Ak nemáte vlastnú grafiku, radi ju pre vás vytvoríme. Naši grafici vám pripravia profesionálny grafický návrh šitý na mieru vášmu výkladu. Cena grafického návrhu sa pohybuje spravidla od 30 € do 60 €. Táto cena je však dodatočne zohľadnená v celkovej cene polepu.

2. CENA POLEPU VÝKLADU A OKIEN

Cena polepu výkladu je stanovená vždy na základe grafického návrhu, nakoľko až po dodaní alebo odsúhlasení grafiky vieme, koľko materiálu je potrebné použiť na daný polep. Predbežnú cenu vám vieme stanoviť aj na základe rozmerov v m2. Je potrebné nám však zaslať presné rozmery jednotlivých okien.

3. FÓLIE A ŽIVOTNOSŤ POLEPU

Na polepy výkladov a okien používame výhradne fólie určené na tento typ polepu od renomovaných a dlhoročne overených dodávateľov ako Oracal, Avery a 3M. Životnosť polepu závisí od typu použitej fólie, ale aj od množstva slnečného žiarenia dopadajúceho na výklad. Štandardná životnosť polepu výkladu je min. 4 až 5 rokov.

4. AKO DLHO TRVÁ REALIZÁCIA POLEPU?

Samotná realizácia polepu výkladu trvá spravidla 1 – 2 hodiny. Termín realizácie však závisí od veľkosti daného výkladu a množstva fólie, ktoré je potrebné na daný polep pripraviť. Štandardne ich však realizujeme v priebehu 5 – 10 pracovných dní od odsúhlasenia finálneho grafického návrhu.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Ak si neviete rady pri výbere správneho polepu alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu.

AKÉ TYPY POLEPOV REALIZUJEME?

Ide o polep, kde sú jednotlivé elementy vyrezané z jednofarebnej fólie a patria k tým finančne menej náročným polepom. V tomto prípade však lacnejšie neznamená horšie alebo nekvalitné. Aj polepom za použitia plotrovanej/rezanej fólie je možné dosiahnuť naozaj unikátne výsledky, najmä ak je grafický návrh zrealizovaný správne.

Tento typ polepu sa používa v prípade, ak potrebujete na výklad nalepiť nejakú fotografiu alebo viacfarebnú grafiku. Ide o plnú fóliu, ktorá je z oboch strán nepriehľadná. Tieto fólie sú ešte dodatočne potiahnuté lamináciou, ktorá ochráni polep pred UV žiarením a rýchlym vyblednutím.

Dierkovaná, z jednej strany priehľadná fólia. Hovoríme o tlačenej grafike, pri ktorej sa však grafika tlačí na dierkovanú fóliu. Jej výhodou je, že cez deň prepúšťa svetlo, no zároveň poskytuje dostatok súkromia, nakoľko počas dňa cez ňu nie je vidieť dnu. Viditeľnosť smerom von je však bezproblémová.

Ak potrebujete súkromie, rozdeliť priestor alebo vytvoriť elegantné dekorácie pieskového efektu, táto fólia je tá správna voľba. Prepúšťa takmer 90 % svetla, je však nepriehľadná z oboch strán. Taktiež je možné ju potlačiť a vytvoriť skutočne zaujímavé dekorácie.