info@mkpolepy.sk
Po – Pi: 8:00 – 17:00

POTLAČ TRIČIEK

POTLAČ TRIČIEK A TEXTILU

Tešíte sa na firemný event, výstavu či športové podujatie? Zaujmú originálnym dizajnom a pomôžu pri zviditeľňovaní vašej značky. Navyše si potlač aj pri častom praní zachová trvanlivosť a sýtosť, a vy sa takto môžete i v bežný deň obliekať do vlastnej reklamy. Potlač tričiek, futbalových dresov, mikín, montérok a mnoho iného realizujeme iba na kvalitných, rokmi overených textilných materiáloch, ktoré sú príjemné a pohodlné na nosenie.

Potlač tričiek

1. NAŽEHĽOVANIE FÓLIÍ

Stará dobrá klasika, ktorá nikdy nesklame. Ideálna pri výrobe do 50 ks. Celý princíp nažehľovania spočíva vo výreze vzorov z jednofarebných fólii a ich následné nažehlenie na požadovaný textil pri vysokej teplote. Ideálne riešenie pre jednoduché logá, nápisy a vzory bez farebných prechodov. Nevhodné na potlač fotografií.

2. SIEŤOTLAČ

Sieťotlač sa oplatí realizovať pri vyšších počtoch, ideálne od 50 kusov. Jednotlivé farby sa nanášajú priamo na textil postupne jedna za druhou prostredníctvom vopred pripravenej špeciálnej sieťky. Čím viac farieb sa však použije, o to viac stúpa i samotná cena. Ideálne riešenie pre optimalizáciu ceny v prepočte na 1 ks produktu.

3. NAŽEHĽOVANIE + FLEX PRINT

Jedna z najmodernejších techník potlače, ktorá zvládne preniesť na textil takmer akúkoľvek grafiku. Na špeciálnej tlačiarni sa vytlačí požadovaný vizuál, napríklad fotografia, a tá sa následne pri vysokej teplote nažehlí na vybraný materiál. Flex Print je ideálne riešenie pre fotografie, pestrofarebné prechody a komplikovanejšie grafiky.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Ak si neviete rady pri výbere správneho textilu, spôsobu prevedenie alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu. Oblečte si tričká s vlastnou potlačou!