info@mkpolepy.sk
Po – Pi: 8:00 – 17:00

POLEPY INTERIÉROV

POLEPY INTERIÉROV

Dokážeme v interiéri polepiť prakticky akúkoľvek plochu. Je úplne jedno, či pôjde o stenu, pult na recepcii, nábytok, dvere, okno alebo sklenenú stenu. Špecializujeme sa aj na kreatívny wall art – dekoračné nálepky na stenu, ktoré sa hodia najmä na dotvorenie atmosféry vo vašej obývačke, detskej izbe, reštaurácii alebo relaxačného priestoru v kancelárii. Dekoračné fólie a nálepky na sklo sa zase využívajú na vizuálne rozdelenie priestoru alebo na zachovanie súkromia pri obchodných jednaniach. Zatraktívnenie vášho predajného priestoru, stánku na výstave, alebo veľkoplošnej steny vo vašej reštaurácii nebolo nikdy ľahšie.

  • Wall Art v kanceláriách a domácnostiach
  • Samolepiace orientačné polepy
  • Podlahové navigačné samolepky
  • Polep na stenu
  • Dekoračné polepy na sklo
  • Dekoračné polepy recepčných pultov a oddeľovacích stien
  • Dekoračné polepy v školách a škôlkach
  • Dekoračné polepy v predajniach a reštauráciách

1. GRAFICKÝ NÁVRH

Každý polep interiéru začína grafickým návrhom samotného polepu. Ak nemáte vlastnú grafiku, postaráme sa o ňu my. Naši grafici vám pripravia profesionálny grafický návrh polepu šitý presne na mieru. Cena grafického návrhu polepu interiéru je spravidla 30 € až 50 €. Táto cena je však dodatočne zohľadnená v celkovej cene polepu.

2. CENA POLEPU INTERIÉRU

Cena polepu výkladu je stanovená vždy na základe grafického návrhu, nakoľko až po dodaní alebo odsúhlasení grafiky vieme, koľko materiálu je potrebné použiť na daný polep. Predbežnú cenu vám vieme stanoviť aj na základe rozmerov v m2. Je potrebné nám však zaslať presné rozmery jednotlivých okien.

3. FÓLIE A ŽIVOTNOSŤ POLEPU

Na polep interiérov používame výhradne fólie od renomovaných a dlhoročne overených dodávateľov ako Oracal, Avery a 3M. Polepy sú dlhotrvácne a poškodiť ich je možné len mechanickými zásahmi. Vzhľadom na minimálny dopad UV žiarenia v interiéri je postačujúce na tento polep použiť základnú monomerickú fóliu.

4. AKO DLHO TRVÁ REALIZÁCIA POLEPU?

Samotná realizácia polepu interiéru trvá bežne iba 1 – 2 hodiny. Vo výnimočných prípadoch, ak ide o komplikovanejší alebo rozsiahlejší polep, tak maximálne 1 deň. Jednoduché polepy ako umiestnenie loga alebo dekoračného polepu na sklo sa realizuje v priebehu niekoľkých hodín.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Ak si neviete rady pri výbere správneho polepu alebo potrebujete jednoducho poradiť, zavolajte nám na +421 905 547 382 alebo napíšte na info@mkpolepy.sk a my vám radi poskytneme bezplatnú konzultáciu.